0332.237.41.42 / 0541.804.52.24

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Eskiden taşınan eşyanın paketlendikten sonra araca götürülmesi büyük bir problemdi binada ki asansör kullanımı merdivenlerden indirilirken oluşan kırılma darbe ve çizikler eşya taşımayı çok zor bir hale getiriyordu artık kendi vinçli asansörlermiz sayesinde eşyalarınız kırılmadan dökülmeden zarar görmeden en hızlı şekilde araca yükleniyor.

Konya asansörlü evden eve taşımacılık sizi bu külfetten sorundan kurtarıyor. daireniz kaçıncı katta olursa olsun en uygun balkona vinçli asansörle yanaştırarak açıyoruz eşyalarınız güven içinde taşınmasını sağlıyoruz evden eve nakliye sektörde kendini kanıtlamış olan gölkaya evden eve nakliyeye güvenebilirsiniz.

Asansörlü; evden eve taşımasırasında oluşabilecek sorunlara karşı eşyalarınızı sigorta altına alıyoruz herhangi bir kırılma dökülme ve diğer sorunlarda zararınızı karşılıyoruz. Artık taşınma zor olmasını yitirdi gölkaya evden eve asansörlü taşıma sayesinde sizi büyük bir yükten sorundan kurtarıyoruz siz sadece özel eşyanızı alın gerisini bize bırakın gölkaya kalitesine güvenin.