0332.237.41.42 / 0541.804.52.24
Galeri

Evden eve Nakliye

 

Nakliyat hizmeti denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olan Gölkaya Evden Eve Nakliye, Konya’nın tüm bölgelerine dur duraksız bir biçimde kaliteli hizmet sunmaktadır. Nakliyat anlamında birçok talebe ev sahipliği yapan ülkemizde, başarılı çalışmaları sayesinde sektörde önemli bir konumda bulunan firma, başta Konya olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına taşımacılık hizmeti veren en önemli firmalardan birisidir. Konya’da uygun fiyatlara kaliteli bir nakliyat hizmeti arayan herkesin mutlaka incelemesi gerektiği Gölkaya, asansörlü nakliyat, şehirler arası ve şehir içi nakliyat, parça eşya taşımacılığı, sigortalı taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı gibi hizmetlerle müşterisinin güvenini ve beğenisini kazanmaktadır. Konya evden eve nakliye ihtiyaçlarınız için firmaya mutlaka güvenebilirsiniz.

HİZMETLER

Türkiye’deki tüm nakliyat taleplerine kaliteli çözüm önerileri sunan Gölkaya Evden Eve Nakliye, uygun fiyatları ve güvenilir yöntemleri ile dikkat çekmekte ve sektörde lider bir konumda bulunmaktadır. Firmanın hizmetlerini ise şu şekilde listelemek mümkün olacaktır:

Asansörlü taşımacılık:

Yeni nesil nakliyat hizmetlerinden birisi olan asansörlü nakliyat, yüksek binalara ve dar girişli apartmanlara taşımacılık işlemlerinin basit ve zararsız bir biçimde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen taşımacılık hizmetlerinden birisi olan asansörlü nakliyat sayesinde taşınma süreci daha hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Evden eve nakliyat:

Bir evden başka bir eve taşınmak isteyen müşterilerine güvenilir çözüm önerileri sunan firma, evden eve taşımacılık konusunda da başarılı ve güvenilir çalışmalara imza atmaktadır.

Ofis ve iş yeri taşımacılığı:

İş yerinizi ya da ofisinizi gözünüz arkada kalmadan güven içerisinde taşımak istiyorsanız, Gölkaya Nakliye’nin ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmetini mutlaka incelemelisiniz. Hassas bir konu olan ve içerisinde birçok önemli belge ve eşyaların olduğu ofisler, firmanın güvencesiyle sorunsuz bir biçimde taşınmaktadır.

Şehirler arası ve şehir içi nakliyat:

Başta Konya olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Gölkaya Nakliye hem şehirler arası hem de şehir içi taşımacılık çalışmalarını yürütmektedir.

Sigortalı taşımacılık:

Gölkaya, eşyaların taşınma sırasında başına gelebilecek herhangi bir kaza ya da aksilik durumu için sigortalama hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde müşterinin tüm hakları ve eşyaları koruma altına alınmaktadır.

Parça eşya taşımacılığı:

Eşyalarının sadece bir kısmını taşımak isteyen müşterilerine parça eşya taşımacılığı hizmeti veren firma, bu hizmetiyle ilgi toplamaktadır.